Dom

Zigong Ka Wah Handicrafts Manufacturing Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Zigong Ka Wah Handicrafts Manufacturing Co., Ltd.

Jesteśmy producentem z własną fabryką, która została założona w 2011 roku i produkuje ponad tysiące dinozaurów rocznie, które zostały wywiezione do ponad 30 krajów.

Posiadamy licencję / prawo wywozu wydane przez rząd.

Nasza firma ma dojrzałą linię produkcyjną, ścisłą kontrolę jakości oraz dobrze wyszkolony zespół ds. Sprzedaży i obsługi posprzedażnej, który jest bardzo chwalony przez klientów.

Marka: Kawah

Główne produkty: Animatronic Dinosaur, Animatronc Animal, Animatronic Insects, Dinosaur Costume, Dinosaur Rides, Dinosaur Fossil itp.

Zigong Kawah współpracuje z producentem rękodzieła. LTD znajduje się w mieście Zigong, na południe od Syczuan, która słynie z krainy dinozaurów.

W procesie rozwoju firmy technologia Kawah zawsze realizowała misję marki polegającą na „tworzeniu lidera branży symulacji bionicznych i rozwijaniu lokalnej kultury dinozaurów w Zigong”, dążeniu do najwyższej jakości i dokładaniu wszelkich starań, aby stworzyć pierwszą markę chińskiej bioniki symulacyjnej.

Firma wprowadziła innowacyjną tradycyjną sztukę manualną Zigong i nowoczesną technologię elektroniczną organiczne połączenie procesu produkcyjnego, dla rozwoju marki Kawah otworzył nowy rozdział!

Podróżuj w czasie i przestrzeni, ciesz się starożytnym urokiem! Technologia Kawah, aby stworzyć idealny „świat marzeń”, z wykwintną technologią do tworzenia realistycznych produktów. Nasza firma znana jest jako jurajski „powielacz”. Nasze produkty są eksportowane do wielu krajów Azji i Pacyfiku, Europy, Ameryki i tak dalej, ponieważ ludzie na całym świecie przynieśli starożytne wezwanie do pozdrowienia od dinozaurów.

Eksploruj starożytne, z dala od zgiełku współczesnych miast, Kawah razem z tobą w tajemniczym świecie dinozaurów!

Witamy wszystkich przyjaciół, którzy odwiedzają naszą fabrykę!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Kawah

Rok założenia : 2011

pc Export : 70% - 80%

Jesteśmy producentem z własną fabryką, która została założona w 2011 roku i produkuje ponad tysiące dinozaurów rocznie, które zostały wywiezione do ponad 30 krajów.

Firma zajmuje powierzchnię 20 mu (około 13000 metrów kwadratowych), obecny personel ponad 100 osób, silny zespół produkcyjny może w zależności od konkretnej sytuacji klienta, cały projekt, zapewnia ocenę rynku temat kreatywny projekt produktu specjalne media reklama kopia , w tym projektowanie oprogramowania do projektowania scen akcji mechanicznych projektowanie obwodów projektowanie oprogramowania i inne usługi.

Od 2011 r. Kawah ma pełne osiem lat. W tym okresie doświadczyliśmy burzy, przeszliśmy przez nierówności i byliśmy świadkami cudu.
W 2019 roku, który był niezwykły, gościliśmy w tym roku Turcję, Włochy, Meksyk, Francję, Stany Zjednoczone, Kanadę, Rosję, Koreę Południową, Japonię, Chile, Arabię ​​Saudyjską i inne kraje.
Zawsze wierzymy, że zadowolenie klienta, dajmy spokój klientowi, pozwól klientowi pocieszyć, to nasza Jiahua, inna firma.
W 2020 roku Kawah jest gotowa połączyć ręce z tobą. Przechodząc razem różne czasy.
Tutaj nie zapominamy o pierwotnym sercu; tutaj szczerze czekamy; tutaj twój wieczny partner.

Usługowe

Nasze animatroniczne projekty dinozaurów i zwierząt były wystawiane w ponad 20 krajach na całym świecie.

Takich jak USA, Wielka Brytania, Włochy, Dania, Francja, Polska, Turcja, Kazachstan, Rosja, Gwatemala, Rumunia, Australia, Hiszpania, Chile, Wenezuela, Japonia, Meksyk, Arabia Saudyjska,

Korea, Pakistan, Malezja, Singapur i Indonezja itp…

Serdecznie zapraszamy przyjaciół zainteresowanych naszymi produkcjami animatronicznymi do naszej fabryki w celu negocjacji biznesowych.W naszej fabryce zrozumiesz bardziej profesjonalne szczegóły.

Po zakończeniu produkcji zwierzęcia animatronicznego jest on również dostępny do sprawdzania i badania.

Nieustannie staraliśmy się naszym klientom pomóc w stworzeniu udanego animatronicznego projektu dinozaura lub zwierzęcia!

Chiny Zigong Ka Wah Handicrafts Manufacturing Co., Ltd. profil firmy 0

Wszystkie produkty są niezależnymi badaniami i rozwojem. Projektujemy projekty krajobrazów parków dinozaurów i scenografię zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

 

Firma Zespół

Doświadczeni członkowie zespołu: zaangażowani w przemysł dinozaurów od ponad 12 lat.